Nova epizoda Knjigopsije

OBJAVLJENO: utorak, 14.02.2023.
Knjigopsija

Prikladno se poklopilo da 23. epizodom "Knjigopsije"  otvaramo 2023. godinu (otvaramo što se "Knjigopsije" tiče, godina je inače već dobrano otpočela). Epizoda u kojoj govorimo o knjigama "Gravitacije" Senke Marić i "Nemoj ići u Anderlecht" Srđana Gavrilovića imali smo priliku snimiti u prostoru koji je široj javnosti manje poznat - spremištu Gradske knjižnice Rijeka. Bili smo okruženi zidovima knjiga koje su pažljivo slušale što ćemo reći o ova dva zanimljiva naslova. A nije bilo lako, jer je zima i bio je kraj godine, a nekima je pucao i glas:


https://gkr.hr/Magazin/Kauc-i-knjige/Knjigopsija-23-Gravitacije-Senke-Maric-i-Nemoj-ici-u-Anderlecht-Srdana-Gavrilovica?fbclid=IwAR26LgqclujiI5Mzk6ApiXfrD6nRxLGqKN8wYUOTG1uDvBZ4Z-i5K40Ych8

Organizator: Riječki ogranak Hrvatskog društva pisaca
Sudionici: Saša Stanić, Dunja Matić Benčić
Voditelj Knjigopsije: Zoran Krušvar