Glumci iz karantene

Petra

Petak, 1. svibnja 2020.

Petra Svrtan interpretira „Dnevnik iz karantene“ Ivane Bodrožić

https://www.youtube.com/watch?v=n8F583AsStU

 

Suradnja glumaca/ica Zagrebačkog kazališta mladih i članova Hrvatskog društva pisaca.

Glumci čitaju i interpretiraju objavljene tekstove "Dnevnika iz karantene".

 

Petra Svrtan (Zagreb, 1994.) u rondom gradu je završila osnovnu školu, gimanziju, srednju glazbenu školu i ADU. Glumila je u predstavama: “Žena” prema tekstovima Josipa Kosora u režiji Paola Magellija, “Ponovno ujedinjenje dviju Koreja”, tekst Joela Pommerata u režiji Paola Magellija, “Viktorija od neprijatelja”, tekst Hrvoja Ivankovića u režiji Ivice Boban, “5žena.com” u režiji Renea Bitorajca, “Nora” prema tekstu Henrika Ibsena u režiji Bobe Jelčića, “Govori glasnije!”, autorski projekt Bobe Jelčića, “Proba orkestra” prema scenariju Federica Fellinija (dramaturgija Nine Mitrović) u režiji Edvina Liverića…

 

Link na tekst Ivane Bodrožić:

https://hrvatskodrustvopisaca.hr/hr/novosti/dnevnik-iz-karantene-ivana-bodrozic